55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Skuteczny sposób na zdrowy i energooszczędny dom

  Skuteczny sposób na zdrowy i energooszczędny dom

  Temat energooszczędności jest od dłuższego czasu jednym z najbardziej poruszanych zagadnień wśród Polaków. I to nie bez powodu. Ciągle rosnące koszty energii powodują, że zaczynamy szukać najskuteczniejszych rozwiązań.

  Często zapomina się o mostkach termicznych, które mają negatywny wpływ na jakość energetyczną budynku, a dodatkowy pośpiech w realizacji inwestycji doprowadza do wielu błędów wykończeniowych. Dotyczy to zarówno budynków już istniejących jak i nowo wznoszonych. Nie można zapomnieć o budynkach zabytkowych, w których konserwator zabytków nie zezwala na ingerencję w elewację zewnętrzną obiektu.

  Rozwiązaniem problemów jest izolacyjna pianka natryskowa taka jak ICYNENE H2Foam Lite, która nanoszona metodą natrysku na ściany, stropy i poddasza stanowi bezpołączeniową, szczelną izolację, zapobiegając w ten sposób powstawaniu mostków termicznych. Pianka PUR kanadyjskiej produkcji jest nieprzewiewnym, lecz paro przepuszczalnym materiałem i może być stosowana jako izolacja ścian zewnętrznych także od wewnętrznej strony w obiektach historycznych oraz w budynkach, które mają kosztowne wykończenia np. z kamienia naturalnego.

  Pianka ICYNENE jest produktem bezpiecznym dla zdrowia i środowiska. Nie zawiera formaldehydów i jest spieniana w 100% wodą. Izolacja ICYNENE nie posiada żadnych związków rakotwórczych czy alergicznych i została wpisana na listę rekomendowanych produktów dla ludzi z Wieloczynnikową Nadwrażliwością Chemiczną (MCS) w poradniku stowarzyszenia A.M.I.C.A. Wykonana izolacja pianą nie zmienia swoich właściwości z biegiem lat, nie kruszy się, nie utlenia i objęta jest 25-cio letnią gwarancją producenta.

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami w Polsce.