82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji

Nie przez przypadek nasi wykonawcy są pasjonatami. Wszyscy przeszli szczegółowe szkolenie w zakresie naszych produktów. To racjonalna inwestycja, która szybko się zwraca. Mają wiedzę o budynkach i znają przepisy dotyczące izolacji termicznej. Każdy sprzedawca podziela zaangażowanie i wartości Icynene oferując wysokiej jakości obsługę oraz czystą i optymalną instalację.

Training-for-web-v2-1024x365


Po wybraniu sprzętu, którego cena zaczyna się od ok. 30.000 euro, możemy pomóc w zapewnieniu rentowności Twojego przedsiębiorstwa we współpracy z Icynene.

Icynene to światowy lider zdrowych pianek izolacyjnych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach na świecie i dzięki temu mamy dostęp do wielu informacji dotyczących popytu, zmian na rynku i nowych narzędzi komunikacji. Wspólnota wykonawców Icynene korzysta z uprzywilejowanego dostępu do takich informacji. Ponadto na zabezpieczonej stronie internetowej udostępniamy znaczną liczbę regularnie aktualizowanych dokumentów technicznych. Nasza instrukcja online jest najbardziej kompletna w całej branży.

Aby otrzymać 25 letnią gwarancję nasi wykonawcy podają przez Internet podstawowe informacje o każdej budowie. Nasze pianki zawierają chemiczny identyfikator i nie ma możliwości pomylenia ich z innymi produktami o podobnym wyglądzie.

Nasze przedsiębiorstwo rozwija się prężnie, a nowe przepisy w zakresie parametrów termicznych wymagają budowy szczelnych budynków o niskim zużyciu energii. Klienci poszukują zdrowych i trwałych produktów, a my takie oferujemy. To dobry moment, by zainwestować w firmę oferującą zdrowe i trwałe izolacje, które wyprzedzają przepisy i polepszają jakość życia.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: info@icynene.eu

Icynene Polska