68425 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie hali łukowej

  Ocieplenie hali łukowej

  Ocieplenie hali łukowej wykonał nasz Autoryzowany Wykonawca z Małopolski – firma IZOEXPRESS. Ta użytkowana już przez wiele lat hala warsztatowa wymagała solidnego ocieplenia, bowiem zarówno latem jak i zimą panujące w niej warunki nie sprzyjały komfortowi pracy 😉 Jednak jak wykonać ocieplenie hali łukowej tak aby zapewnić maksymalną szczelność wykonania izolacji, a jednocześnie nie wykluczyć jej z użytkowania na wiele dni? W takich przypadkach doskonale sprawdza się natryskowa pianka poliuretanowa.

  Ocieplanie hali łukowej pianką PUR

  Dzięki technologii natrysku pianka doskonale wypełnia ocieplaną powierzchnię, niezależnie od jej kształtu. Wysoka adhezja do większości materiałów budowlanych zapewnia długotrwałą, szczelną izolacje termiczną. Pianka doskonale klei się m.in do folii paro przepuszczanej, drewna, blachy, a także cegieł, czy betonu.

  Ocieplenie hali łukowej zostało wykonane na piance otwarto komórkowej ICYNENE H2Foam Lite, która prócz doskonałych właściwości higro termicznych zapewnia dodatkową izolacyjność akustyczną poprawiając tym samy komfort użytkowania hali.

  Szybkość wykonania

  To co w takich przypadkach jest na wagę złota to czas realizacji. I tak dla przykładu, opisywana hala łukowa o ocieplanej powierzchni wynoszącej 370m2 została wykonana w ciągu 1 dnia. Dzięki temu w ciągu zaledwie paru godzin, hala ta zdobyła szczelną i efektywną izolację objętą naszą 25-letnią gwarancją.

   

  A jeśli i Ty szukasz efektywnego i przede wszystkim sprawdzonego ocieplenia, skonstatuj się już dziś z Autoryzowanym Wykonawcą izolacji ICYNENE w Twojej okolicy i umów się na DARMOWY POMIAR: