55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie 100 letniego domu

  Ocieplenie 100 letniego domu

  Ocieplenie 100 letniego domu, a dokładnie 102 letniego domu wykonał nasz Autoryzowany Wykonawca z Małopolski – firma IZOEXPRESS. Ten pochodzący z 1918 roku dom drewniany zyskał kompleksową izolację termiczną. Pianka o otwartej strukturze komórek ICYNENE H2Foam Lite została zaaplikowana na wszystkich ścianach budynku od wewnętrznej strony pomiędzy uprzednio wykonany drewniany ruszt, a także po całej linii dachu tj. od murłaty, aż do kalenicy.

  Ocieplenie 100 letniego domu zostało wykonane w ciągu 1 dnia przez doświadczoną ekipę IZOEXPRESS’u a na wykonaną izolację udzieliliśmy 25 lat gwarancji.
  Dziękujemy za wybór pianki ICYNENE w tak wspaniałym projekcie i czekamy na dalsze równie ciekawe inwestycje 😉 – bo jak poinformował nas nasz wykonawca, to nie pierwsza i nie ostatnia taka realizacja, zatem będziemy Państwa informować na bieżąco 🙂

  A jeśli i Ty planujesz wykonać ocieplanie pianą PUR w swoim domu, skontaktuj się już dziś z Autoryzowanym Wykonawcą izolacji ICYNENE w Twoim regionie i ustal wszelkie szczegóły podczas DARMOWEGO pomiaru na miejscu budowy.