55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie domu z bala – Łagów Lubuski

  Ocieplenie domu z bala – Łagów Lubuski

  Ocieplenie domu z bala wykonał nasz Autoryzowany Wykonawca z województwa lubuskiego – firma BRADERBUD.
  Domy z bala kojarzą się nam głównie z południem Polski – z Podhalem, lecz ostatnimi czasy nowo powstające drewniane domy o charakterze górskim można spotkać niemalże w każdym regionie naszego kraju. Doskonałym na to dowodem jest realizacja firmy BRADERBUD, która wykonała ocieplenie domu z bala w Łagowie Lubuskim.

  Poddasze to zostało w całości ocieplone pianką otwarto komórkową ICYNENE H2Foam Lite – naszym topowym produktem stosowanym od ponad 30 lat. W tym projekcie, krokwie zostały dodatkowo nadbite łatami, do których następnie będzie mocowane drewniane wykończenie, a pianka została natryśnięta tylko między krokwiami. Pragniemy tutaj zauważyć, iż nawet w takim przypadku wykonane ocieplenie poddasza zapewnia wysoką szczelność, bowiem pianka klei się doskonale całą swa powierzchnią do drewnianej konstrukcji dachu.

  Dzięki natryskowej metodzie aplikacji oraz doświadczonej ekipie naszego autoryzowanego Wykonawcy ze Szprotawy, całe poddasze (dach, ściany kolankowe oraz szczytowe) zostało ocieplone w ciągu jednego dnia.