55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie garażu drewnianego pianką PUR

  Ocieplenie garażu drewnianego pianką PUR

  Ocieplenie garażu wykonanego z bala wykonał nasz Autoryzowany Wykonawca z Małopolski – IZOEXPRESS. W realizacji tej ocieplony został dach oraz strop oddzielający część garażową od znajdujących się powyżej pomieszczeń gospodarczych.

  Ocieplenie garażu zostało wykonane pianką otwarto komórkową ICYNENE H2Foam Lite. Ze względu na fakt, iż pomieszczenia te zostaną zabudowane drewnianym wykończeniem mocowanym bezpośrednio do krokwi, natrysk pianki odbył się tylko pomiędzy krokwiami i tylko do ich wysokości. Ocieplenie podłogi zostało natomiast wykonane w taki sposób, aby wypełnić dokładnie ocieplaną przestrzeń, która następnie zostanie przykryta płytami OSB widocznymi na zdjęciach.

  Ciekawostką w tej realizacji może być fakt, iż nie jest to pierwsze ocieplenie wykonane dla tego klienta. 3 lata temu, w 2016 roku stojący obok dom wykonany również z bala, został także ocieplony pianką ICYNENE przez ekipę IZOEXPRESSu.

  Cieszy nas fakt, iż do naszych Autoryzowanych Wykonawców powracają klienci, którzy na “własnej skórze” przekonali się o znakomitych właściwościach higro termicznych kanadyjskiej izolacji ICYNENE.

  Dziękujemy naszemu Wykonawcy z Wieliczki za świetnie wykonaną robotę oraz inwestorowi z Podhala za wybór i zaufanie izolacji ICYNENE.