51340 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Czy mroźna zima musi oznaczać zimny dom?

  Czy mroźna zima musi oznaczać zimny dom?

  Mroźna zima nie musi wcale oznaczać zimnego domu…

  Kiedy temperatura za oknem spada, trzeba podnieść temperaturę na piecu grzewczym. Pytanie brzmi: jak bardzo? Jeśli okaże się, że musisz podnosić temperaturę wysoko, aby odpowiednio nagrzać Twój dom, przyczyną okazać się może nieskuteczna izolacja termiczna.

  Nieszczelności…

  Nieprawidłowo wykonana izolacja może z czasem powodować problemy, które prowadzą do ucieczki powietrza z Twojego domu. Te nieszczelności mogą powodować zaciąganie zimnego powietrza do wnętrza budynku – mogą one również oznaczać, że ciepłe powietrze będzie z domu uciekało. W takiej sytuacji, ogrzewanie będzie musiało pracować na „wysokich obrotach”, co z pewnością przełoży się  na wyższe rachunki.

  Izolacje natryskowe

  Jakie jest rozwiązanie? Proste – zastanów się nad zastąpieniem obecnej izolacji izolacją z pianki natryskowej takiej jak np. ICYNENE H2Foam Lite. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji, pianka dociera do wszelkich luk i zakamarków ocieplanej powierzchni skutecznie uszczelniając Twój dom. Ponadto, izolacja z natryskowej pianki poliuretanowej zachowuje swój kształt i właściwości przez wiele lat i objęta jest aż 25-cio letnią gwarancją.

  Tak więc mroźna zima nie musi wcale oznaczać zimnego domu – znajdź licencjonowanego wykonawcę ICYNENE w Twojej okolicy, aby odkryć więcej powodów, dla których warto wybrać izolacje natryskowe pianką poliuretanową.
  Link do mapy – TUTAJ