82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie hali magazynowej

  Ocieplenie hali magazynowej

  Ocieplenie hali magazynowej wykonał nasz Autoryzowany Wykonawca z Olsztyna, firma INSULATION GROUP. Realizacja ta przypomina nam doskonale, że izolacje natryskowe pianką PUR to nie tylko ocieplanie poddasza budynków mieszkalnych, ale także izolacja termiczna budynków przemysłowych.

  Hale produkcyjne, magazynowe, które bardzo często wykonywane są z blachy trapezowej wymagają szczególnej uwagi przy docieplaniu. Aby zapewnić w nich jak najlepsze warunki, oprócz odpowiedniego komfortu termicznego należy także wyeliminować zjawisko skraplania się wody na ścianach, a przede wszystkim dachu. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji pianka doskonale wypełnia ocieplaną przestrzeń tworząc jednolitą, pozbawioną mostków termicznych izolację, eliminując w ten sposób także skraplanie się wody na metalowych powierzchniach.

  Jedną z ciekawszych realizacji wykonanych przez Autoryzowanych Wykonawców izolacji ICYNENE, jest ocieplenie hali magazynowej wełny mineralnej, o czym można przeczytać w artykule pt.: “ICYNENE izoluje magazyn wełny mineralnej”

  Poniżej kilka zdjęć z ocieplania magazynu wykonanego przez naszego Wykonawcę z województwa warmińsko-mazurskiego:

   

  A jeśli i Ty planujesz ocieplić halę magazynową, produkcyjną czy inny budynek przemysłowy, skontaktuj się z Autoryzowanym Wykonawcą izolacji natryskowych ICYNENE w Twojej okolicy i umów się na DARMOWY pomiar.

Icynene Polska