55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie poddasza nieużytkowego

  Ocieplenie poddasza nieużytkowego

  Ocieplenie poddasza nieużytkowego jest równie ważne co ocieplenie poddasza mieszkalnego. Jego sposób ocieplenia zależny jest od danego projektu i przeznaczenia strychu. W wielu przypadkach, niskie poddasza nieużytkowe izoluje się tylko po linii stropu, zmniejszając tym sposobem kubaturę ogrzewanej przestrzeni domu. Jednak co zrobić, jeśli izolacja w wykonanym stropie jest niewystarczająca, bądź na strychu będzie znajdował się np. rekuperator, albo postanowimy nawet ten niski strych wykorzystać pod dodatkową przestrzeń magazynową? W takich przypadkach zalecane jest ocieplenie połaci dachu i mimo, że jest ono trudniejsze do wykonania, nie jest niemożliwe 😉

  Doskonałym tego przykładem jest jedna z ostatnio wykonywanych realizacji naszego Autoryzowanego Wykonawcy z Podlasia – firmy VIZO. Ten dość sporych rozmiarów strych, nie należał do tych najwyższych ;), ale pomimo ograniczonej wysokości został szczelnie docieplony przez doświadczoną ekipę natryskową VIZO.
  195m2, bo tyle wyniosła ocieplana powierzchnia, została wykonana w ciągu 1 dnia! A to nie koniec niespodzianek – grubość izolacji to aż 31cm!
  Gratulujemy świetnie wykonanej pracy naszemu Autoryzowanemu Wykonawcy oraz wspaniałego projektu domu klientowi 🙂

   

  A jeśli i Ty planujesz ocieplenie poddasza nieużytkowego, skontaktuj się już dziś z Twoim lokalnym Wykonawcą izolacji ICYNENE i umów się na darmowy pomiar i wycenę.