55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Sufit katedralny w domu

  Sufit katedralny w domu

  Sufit katedralny to coraz częściej stosowane rozwiązanie w nowoczesnym budownictwie. Najczęściej na taką koncepcję decydujemy się w salonie, ale wysoki sufit można także zaprojektować w kuchni, sypialni, a także i w przedsionku.

  Jak każdy sufit, także i katedralny wymaga prawidłowego ocieplenia, a szczególnie wtedy kiedy konstrukcja dachu wykonana jest z wiązarów kratowych, tak jak w przypadku klienta naszego Autoryzowanego Wykonawcy z Goleniowa w województwie zachodniopomorskim – firmy EMIZO. Aby zapewnić jak najwyższą szczelność ocieplanej powierzchni, przy jednocześnie niewielkim obciążeniu konstrukcji dachu wybór padł na otwarto komórkową piankę ICYNENE H2Foam Lite, która prócz doskonałych właściwości higro termicznych zapewni także właściwą izolacyjność akustyczną w pomieszczeniu z sufitem katedralnym.

   

  A jeśli i Ty planujesz budowę domu z wysokim sufitem, skontaktuj się już dziś z Autoryzowanym Wykonawcą izolacji ICYNENE w Twoim regionie i dowiedz się więcej o korzyściach z ocieplania dachów pianką PUR.