55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie budy dla psa

  Ocieplenie budy dla psa

  Ocieplenie budy dla psa jest równie istotną czynnością co ocieplenie domu. Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, uznawany często za członka rodziny. Dodatkowo, to także doskonały stróż domowego gospodarstwa – odstraszy niechcianych gości, a w razie potrzeby poinformuje o przyjeździe znajomych 😉 Tak samo jak człowiek, tak i pies potrzebuje swojego miejsca. Więc dlaczego nie odwdzięczyć mu się ciepłą i komfortową budą?

  Budowa budy dla psa

  W prawdzie w obecnych czasach można kupić już gotową budę, jednak ciągle wiele osób wykonuje ją osobiście, według własnego projektu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, a dodatkowo można zaangażować w budowę najmłodszych członków rodzinny, którzy z pewnością będą dumni z własnego projektu dla swojego czworonożnego przyjaciela.

  Ocieplenie budy dla psa

  Podczas budowy psiego domku, warto już na etapie „projektu” pomyśleć o jego ociepleniu. Prawidłowo zaizolowana buda, zapewni naszemu psu komfort cieplny w czasie mroźnych a także wietrznych dni, a odpowiednio dostosowany materiał izolacyjny utrzyma całą konstrukcję w doskonałej kondycji przez wiele lat. Podczas ocieplania budy warto skorzystać z materiałów paro przepuszczanych, tak by zapewnić konstrukcji swobodne „oddychanie”. Unikniemy w ten sposób gromadzenia wilgoci w budzie, zapobiegając w ten sposób powstawaniu niebezpiecznej dla naszego czworonożnego przyjaciela pleśni.
  Doskonałym sposobem na ocieplenie budy dla psa jest natryskowa pianka poliuretanowa taka jak ICYNENE H2Foam Lite, która dzięki otwartej strukturze komórek jest w pełni paro przepuszczanym materiałem izolacyjnym, o bardzo niskiej niemalże zerowej absorpcji wody. Dodatkowo, pianka ta jest powietrzoszczelna, co zapobiegnie powstawaniu przeciągów w naszym psim domku.

  Koszt ocieplania pianką poliuretanową?

  Aby zminimalizować wydatki na ocieplenie budy dla psa pianką poliuretanową, nasi Autoryzowani Wykonawcy proponują, aby przywieźć gotową pod izolację konstrukcję budy na miejsce wykonywania natrysku. Taki proces zajmie naszym przeszkolonym wykonawcom dosłownie „chwilkę” i z pewnością ograniczy wydatki na jej budowę.
  Skontaktuj się już dziś z Autoryzowanym Wykonawcą ICYNENE w Twojej okolicy i ustal termin i miejsce na ocieplenie budy dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

   

  Lista Autoryzowanych Wykonawców izolacji ICYNENE w Polsce: