82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Kolejne osiedle ocieplone pianką natryskową ICYNENE

  Kolejne osiedle ocieplone pianką natryskową ICYNENE

  Pianka natryskowa w naszym kraju stosowana jest najczęściej jako izolacja termiczna poddaszy domów jednorodzinnych. Jej znakomite właściwości zostały docenione przez tysiące klientów indywidualnych w Polsce. Jednak coraz częściej pianka poliuretanowa wybierana jest także przez firmy deweloperskie. I nic w tym dziwnego.

  Dzięki natryskowej metodzie aplikacji oraz zdolności pianki do ponad 100-krotnego rozrostu, pianka już w zaledwie kilka sekund po nałożeniu wypełnia doskonale ocieplaną przestrzeń eliminując w ten sposób wszelkie nieszczelności. Sama w sobie stanowi także bardzo duży opór dla powietrza pozostając jednocześnie w pełni paro przepuszczanym materiałem izolacyjnym. Ponad to, pianka taka jak ICYNENE H2Foam Lite, mimo 99,4% zawartości otwartych komórek nie wykazuje tendencji do gromadzenia w swej strukturze wody.

  Ocieplanie poddasza pianką to także skrócenie czasu budowy. Wprawne i doświadczone ekipy natryskowe potrafią bez najmniejszych problemów ocieplić całe poddasze średniej wielkości domu w ciągu zaledwie jednego dnia.

  Doskonałym przykładem jest jedna z niedawno wykonanych realizacji naszego Autoryzowanego Wykonawcy z Małopolski, firmy IZOEXPRESS. Wszystkie poddasza na nowo budowanym osiedlu zostały ocieplone pianką ICYNENE. Ekipy natryskowe IZOEXPRESSu wykonały tam łącznie prawie 3500m2 izolacji, dodając to osiedle do listy najcieplejszych osiedli w naszym kraju 😉

Icynene Polska