55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
  • Ocieplanie pianką – szybki i trwały sposób na izolację domu

    Ocieplanie pianką – szybki i trwały sposób na izolację domu

    Większość osób przeprowadza remonty domów wiosną lub jesienią. Dla tych, którzy remontują wczesną porą wiosenną, czas często nie odgrywa tak dużego znaczenia – inaczej jest jednak w przypadku remontu, czy wykańczania  nowo budowanego domu jesienią. W tym okresie każdy dzień jest na wagę złota, bowiem dni stają się coraz to krótsze i nie wiadomo kiedy można spodziewać się pierwszych przymrozków.

    Ocieplanie pianką to jeden z najszybszych, o ile nie najszybszych sposobów na ocieplenie domu, a w szczególności poddasza. Mimo, iż jest to bardzo szybka technologia ocieplania, jest ona trwała i przede wszystkim skuteczna. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji, pianka doskonale wypełnia ocieplaną przestrzeń zapewniając wysoką szczelność powietrzną. Dzięki temu uzyskujemy wysoki komfort termiczny, zarówno zimą jak i latem.

    Dowiedz się więcej o korzyściach z ocieplania pianką natryskową ICYNENE kontaktując się z lokalnym licencjonowanym wykonawcą już dziś – link do mapy Autoryzowanych Wykonawców w Polsce – TUTAJ