55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • VIZO – Autoryzowany Wykonawca ICYNENE

  VIZO – Autoryzowany Wykonawca ICYNENE

  VIZO to nowy Autoryzowany Wykonawca izolacji ICYNENE z województwa podlaskiego. Jest to firma z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w branży izolacji natryskowych, specjalizująca się w ocieplaniu budynków mieszkaniowych, przemysłowych oraz rolniczych.

  Ekipy wykonawcze VIZO pracują na najwyższej jakości sprzęcie do natrysku pianki poliuretanowej, w tym m.in. na topowym modelu GRACO E30i Elite – reaktorze tak zwanym zintegrowanym, posiadającym własny, wbudowany agregat prądotwórczy oraz sprężarkę powietrza. Druga ekipa VIZO, wyposażona również w sprzęt GRACO posiada także własny agregat prądotwórczy, dzięki czemu obie ekipy są całkowicie niezależne i mogą wykonywać swoje prace bez zwracania uwagi, czy na danej inwestycji jest odpowiedniej mocy prąd.

  Firma VIZO przeszła pozytywnie proces certyfikacji ICYNENE uzyskując licencję Autoryzowanego Wykonawcy, dzięki czemu każda izolacja wykonana przez VIZO objęta jest 25-cio letnią gwarancją ICYNENE.

  Już na pierwszych inwestycjach nowego wykonawcy izolacji ICYNENE z Podlasia, można zauważyć wprawną „rękę” i doświadczanie w aplikowaniu pianki.

  Więcej informacji na temat firmy VIZO, na ich stronie internetowej www. vizo.pl