82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • ICYNENE w katalogu przeciwpożarowych rozwiązań Rigips

  ICYNENE w katalogu przeciwpożarowych rozwiązań Rigips

  ICYNENE to najwyższej jakości izolacyjne pianki poliuretanowe dla budownictwa stosowane od ponad 30 lat. Przez ten okres, natryskowe pianki kanadyjskiego producenta przeszły szereg licznych badań i testów w wielu krajach o różnorodnych strefach klimatycznych. Topowy produkt ICYNENE H2Foam Lite poddano n.in. testom na emisję lotnych związków organicznych (VOC) uzyskując najwyższą klasę jakości powietrza w pomieszczeniach A+.  Pianka H2Foam Lite została również w przeszłości poddana badaniom ogniowym w europejskich laboratoriach, które wydały protokoły klasyfikacji odporności ogniowej dla przegród z zastosowaniem izolacji ICYNENE REI45 na ścianach oraz REI30 i REI45 na dachach.

  Po raz kolejny znakomite właściwości pianki ICYNENE docenił znany i ceniony producent systemów suchej zabudowy Rigips, który jest częścią globalnego koncernu Saint-Gobain – jednej z najbardziej innowacyjnych światowych korporacji tworzącej i produkującej rozwiązania techniczne oraz materiały, z którymi spotykamy się na co dzień w budownictwie, transporcie i wielu innych dziedzinach przemysłowych.

  Wydając swój najnowszy katalog przeciwpożarowych rozwiązań suchej zabudowy, Rigips zamieścił izolację ICYNENE w systemach suchej zabudowy poddasza jako alternatywę dla np. wełny mineralnej.

  Pianka ICYNENE może zastępować wełnę mineralną na dachach bez deskowania oraz z deskowaniem uzyskując odpowiednio klasyfikację REI30 oraz REI45.

  Pełna wersja katalogu dostępna u naszych Autoryzowanych Wykonawców – link do mapy TUTAJ

Icynene Polska