51340 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Nie oszczędzaj na izolacji natryskowej!

  Nie oszczędzaj na izolacji natryskowej!

  Jeśli czytasz to teraz, to prawdopodobnie zastanawiasz się nad wykonaniem ocieplenia domu pianką. Dokonanie tego wyboru może sprawić, że Twój dom stanie się bardziej komfortowy i pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na miesięcznych rachunkach za jego ogrzewanie i klimatyzowanie.

  Procesu ocieplania domu nie należy lekceważyć. Niezależnie od tego, czy ocieplany dom będzie nowo budowanym, czy też remontowanym starszym budynkiem, wykonanie izolacji natryskowej nie jest małym przedsięwzięciem i choć na rynku mogą kusić nas niskie ceny wykonania, nie powinniśmy na tym oszczędzać. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej firmy, najważniejszą radą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest wybór licencjonowanego wykonawcy izolacji natryskowej.

  Licencjonowany wykonawca izolacji ICYNENE jest wiarygodnym źródłem wiedzy w tematyce izolacyjnych pianek poliuretanowych i procesu ich aplikacji. Każdy Autoryzowany Wykonawca izolacji ICYNENE przeszedł kompleksowy program szkoleń i licencjonowania, który zapewnia skuteczne i przede wszystkim bezpieczne wykonanie ocieplania pianką PUR.

  Wybierając Autoryzowanego Wykonawcę ICYNENE masz pewność, że izolacja wykonana zostanie prawidłowo z dbałością o każdy szczegół na najwyższej jakości sprzęcie do natrysku pianki poliuretanowej.

  Wykonane ocieplenie pianką przez licencjonowanych wykonawców ICYNENE objęte jest 25-cio letnią gwarancją producenta.

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami w Polsce – link do mapy TUTAJ