51340 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Szukanie wykonawcy izolacji natryskowych

  Szukanie wykonawcy izolacji natryskowych

  Kiedy zamierzasz wykonać ocieplenie poddasza, stropu, czy ściany natryskową pianką  poliuretanową, niezależnie od tego, czy jest to starszy dom, czy nowy, znalezienie wykonawcy, któremu możesz zaufać, może być wyzwaniem.

  Od czego zacząć? Każdy wykonawca powie Ci, że wie co robi, ale jaką możesz mieć pewność, że zrobi to dobrze? Czy wie wystarczająco dużo o produkcie, aby móc polecić konkretnego producenta?

  Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie licencjonowanego wykonawcy izolacji natryskowej –  wykonawcy, który został przeszkolony w szerokim zakresie stosowania i doskonale zna zachowanie danego produktu, a także, który może szybko zidentyfikować sytuację, kiedy coś zaczyna się dziać podczas aplikacji pianki i jest w stanie odpowiednio szybko zareagować, zanim pojawi się prawdziwy problem.

  Wybierając licencjonowanego wykonawcę ICYNENE, możesz mieć pewność, że współpracujesz z profesjonalistą, który wykona izolacje zgodnie z naszymi wymogami. Twój wykonawca pianki natryskowej ICYNENE jest dokładnie przeszkolony i zna doskonale zachowanie się produktu w danych sytuacjach, i w razie konieczności jest w stanie szybko zareagować. Ponadto nasi licencjonowani wykonawcy wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, z automatycznym wyłączaniem w przypadku, gdy stosunek proporcji mieszania składników zostanie zaburzony.

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami, którzy zaproponują odpowiednie rozwiązanie na ocieplenie poddasza, a także innych elementów Twojego domu natryskową pianką poliuretanową.

  Mapa Licencjonowanych Wykonawców w Polsce – TUTAJ