55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Czy Ty i Twój dom jesteście gotowi na nadchodzącą zimę?

  Czy Ty i Twój dom jesteście gotowi na nadchodzącą zimę?

  Od 1 grudnia na półkuli północnej mamy już meteorologiczną zimę – wprawdzie, do naszego kraju nie dotarły jeszcze takie opady śniegu jak na zdjęciu powyżej, ale temperatury ujemne utrzymujące się nawet podczas dnia oraz mroźny wiatr dają się już nam we znaki.

  Przewiewanie budynku…

  Kiedy izolacja w Twoim domu nie jest efektywna, to nawet przy dodatniej temperaturze, wiejący silny i zimny wiatr jest w stanie bardzo szybko wychłodzić Twój dom. Niestety dość częstą przyczyną pogarszania się izolacyjności budynków – spowodowanej najczęściej błędami wykonawczymi, jest osiadanie materiału izolacyjnego, przez co powstają luki w izolacji. Pozwala to na przedostanie się większej ilości powietrza do domu, powodując przeciągi zimnego powietrza w pomieszczeniach, a co za tym idzie konieczne jest podniesienie temperatury na piecu. To niestety kończy się większymi wydatkami za ogrzewanie, a najgorsze jest to, że przeciągi nie znikną.

  Izolacja natryskowa PUR…

  W przypadku izolacji z pianki natryskowej takiej jak ICYNENE, problemy, takie jak niespójna izolacja, przestaną być Twoim zmartwieniem, ponieważ pianka rozszerza się, wypełniając wszystkie szczeliny i dziury, tworząc uszczelnienie powietrzne dla domu, pozwalając cieszyć się wygodnym domem nawet podczas najbardziej zaciekłych zamieci śnieżnych. Izolacja natryskowa PUR zapewnia wysoką szczelność budynku co przekłada się na wysoki komfort cieplny oraz przyczynia się do obniżenia rachunków za ogrzewanie domu.

  Znajdź Autoryzowanego Wykonawcę izolacji ICYNENE w Twojej okolicy, aby odkryć więcej powodów, dla których warto wybrać natryskową piankę ICYNENE.
  Link do mapy – TUTAJ.