55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Budowa domu szkieletowego

  Budowa domu szkieletowego

  Budowa domu szkieletowego to coraz częściej wybierana metoda wznoszenia domów w naszym kraju. Wszystko to za sprawą szybkości wykonania i możliwości stawiania praktycznie o każdej porze roku. Domy szkieletowe są również doskonałą odpowiedzią na energooszczędne wymogi, bowiem główna struktura ścian wypełniona jest już izolacją.

  Prawidłowa izolacja

  Jak już zostało to wspomniane, w domu szkieletowym, zaraz po jego drewnianej konstrukcji, najważniejszym elementem jest jego izolacja, i dlatego nie powinno się na niej oszczędzać. To właśnie ta izolacja stanowi ściany zewnętrzne naszego domu, a także ściany wewnątrz, stropy i ocieplenie poddasza. Jakiekolwiek mostki termiczne w takiej ilości przegród, mogą niekorzystnie wpływać na komfort użytkowania domu – począwszy od „przeciągów” skończywszy na hałasie dobiegającym zarówno z zewnątrz budynku jak i z sąsiednich pomieszczeń.

  Komfort domu można polepszyć już na fazie projektowania, wybierając optymalne ustawienie pomieszczeń, np. ulokowanie sypialni z dala od salonu. Można również polepszyć komfort wybierając wysokiej jakości materiały wykończeniowe, ale żadna z tych możliwości nie może zastąpić wyjątkowym właściwości pianki ICYNENE. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji, pianka dociera w każdy zakamarek ocieplanej powierzchni dokładnie go wypełniając. Tylko takie rozwiązanie, może wyeliminować wszelkie nieszczelności i zapewnić wysoki komfort termiczny budynku zarówno zimą jak i latem.

  Korzyści z izolacji natryskowej

  Jeśli zastanawiasz się, jakie korzyści finansowe może przynieść wykonanie ocieplenia z natryskowej pianki ICYNENE, to możesz być pewien, że dzięki zdolności izolacji ICYNENE do tworzenia powietrzoszczelnej struktury materiału, wszędzie tam gdzie zostanie zastosowana, możesz zaoszczędzić na miesięcznych rachunkach za ogrzewanie i klimatyzowanie domu. Wysoki komfort termiczny, jak również i akustyczny to już „tylko” dodatek do całej inwestycji.

  Gwarancja

  Dodatkową korzyścią z zastosowania izolacji natryskowej ICYNENE jest 25-cio letnia gwarancja producenta na wykonaną izolację przez Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE. Jeżeli w przeciągu 25-ciu lat izolacja straci swoje właściwości termiczne, zostanie zastąpiona nową.

  Budowa domu szkieletowego to poważne przedsięwzięcie, dlatego warto zadbać o wszystkie szczegóły już na fazie projektowania. Jeżeli masz pytania związane z jego izolacją, to zapraszamy na darmowe konsultacje  z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami w Polsce.
  Link do mapy Wykonawców – TUTAJ