82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • 3 powody, dla których pianka PUR to doskonała izolacja domu pasywnego

  3 powody, dla których pianka PUR to doskonała izolacja domu pasywnego

  Budowa jak i izolacja domu pasywnego to ogromne, ale satysfakcjonujące przedsięwzięcie. Chociaż nie ma twardych i szybkich zasad budowania domu pasywnego, trzeba przestrzegać pewnych standardów. Izolacja natryskowa pianką poliuretanową, taką jak ICYNENE, może pomóc w spełnieniu wielu z tych standardów.
  Oto jak:

  1) Izolacja z pianki natryskowej, takiej jak ICYNENE, jest izolacją o wysokiej efektywności energetycznej, która jest tym, czego w domie pasywnym nie może zabraknąć. Najczęściej stosowana jest do ocieplenia poddasza, ale budując dom pasywny szkieletowy, może zostać użyta do ocieplenia wszystkich jego elementów (ściany, stropy, dachy)

  2) Izolacja natryskowa ICYNENE tworzy skuteczną barierę powietrzną wszędzie tam, gdzie jest stosowana, dzięki czemu Twój dom spełnia standardy szczelności wymagane w domu pasywnym

  3) Szczególnie ważnym aspektem izolacji ICYNENE jest jej długowieczna trwałość z aż 25-cio letnią gwarancją producenta na właściwości termiczne i fizyczne izolacji. Nie jest to wymagane w przypadku domu pasywnego, ale wpływa znacząco na redukcję kosztów związanych z użytkowaniem domu pasywnego.

  Jest jeszcze wiele innych powodów, dla których warto wybrać izolację z pianki natryskowej ICYNENE, ale jej zdolność do stworzenia takiego energooszczędnego domu z pewnością czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto chce uzyskać standard domu pasywnego.

  Porozmawiaj z autoryzowanym wykonawcą ICYNENE w Twojej okolicy, aby poznać więcej powodów, dla których ICYNENE może pomóc Twojemu domowi stać się domem pasywnym.
  Link do mapy autoryzowanych wykonawców -> TUTAJ