82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • ICYNENE otrzymuje tytuł partnera „Wiodący Producent 2017”

  ICYNENE otrzymuje tytuł partnera „Wiodący Producent 2017”

  Firma Icynene została doceniona przez Builder Partnership jako jeden z wiodących partnerów handlowych w 2017 r. Uznanie przyznano podczas 13. dorocznej konferencji Network Builder Partners podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych w Orlando na Florydzie.
  “Icynene stała się członkiem Builder Partnerships w 2016 roku i od razu zaczęła dostarczać wartość członkom budownictwa, pomagając im zrozumieć konsekwencje zmian w nowym kodeksie energetycznym” – powiedziała Monica Wheaton, CEO w firmie Builder Partnerships. “Icynene jest liderem w dziedzinie badań w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i badaniami z klientami budowlanymi, aby w efektywny kosztowo sposób osiągnąć cele związane z powietrzoszczelnością oraz izolacyjnością termiczną w swoich domach” – powiedziała Wheaton. “Ich zaangażowanie we wspieraniu firm budowlanych jest ogromnym przykładem wartości, jaką nasi partnerzy producenci oferują naszym partnerskim firmom budowlanym w ramach partnerstwa Builder.”
  Stephen Crouch, wiceprezes ds. Projektów w firmie Builder Partners, powiedział, że Icynene “utorowało drogę do przyjęcia pianki natryskowej jako standardowej formy izolacji dla wielu firm budowlanych w całej branży. Niezależnie od wielkości domu lub szerokości zastosowania pianki natryskowej w całym domu, zespół sprzedaży i budowania wiedzy o produkcie Icynene pomaga konstruktorom osiągnąć najlepsze możliwe wyniki. ”
  Icynene ma zaszczyt być rozpoznawany przez partnerów Builder. Już drugi rok z rzędu Partnerstwo Builder doceniło wartość Icynene. W 2017 roku firma Icynene została uznana za najlepszego nowego partnera w zakresie produkcji.
  Icynene działa, aby zapewnić najlepszą wartość dla członków Builder Partnership!