• ICYNENE rusza z produkcją w Europie

  ICYNENE rusza z produkcją w Europie

  Nie mogło być inaczej! Izolacje natryskowe pianką poliuretanową to coraz częściej wybierana metoda ocieplania poddaszy. Dzięki nieporównywalnej szczelności i wyjątkowym właściwościom higrotermicznym pianek ICYNENE, technologia ta dynamicznie rozwinęła się w całej Europie, zdobywając ogromną rzeszę zadowolonych inwestorów.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, kanadyjski producent ICYNENE Inc. z ponad 30-sto letnim doświadczeniem w izolacjach natryskowych PUR postanowił rozpocząć produkcję pianek w Europie. Zdecydowano, aby produkcja znajdowała się w Europie Środkowej, a dokładnie w Czechach, skąd w bardzo szybki i bezkompromisowy sposób można dostarczać towar do największych dystrybutorów w Europie.

  Czeska fabryka posiada własne laboratorium oferujące zaplecze do badań i testowania nowych produktów wg norm europejskich a także do badania jakości aktualnych produktów.
  Komponenty wyprodukowane w Czeskiej fabryce są oparte na składnikach i formułach opatentowanych w Kanadzie i spełniają najwyższe standardy europejskie.

  ICYNENE jako światowy lider izolacji natryskowych otworzył Europejskie Centrum Szkoleniowe  w którym obecni oraz przyszli autoryzowani wykonawcy będą mogli uzyskać profesjonalne szkolenie dotyczące stosowania wszystkich produktów ICYNENE.

  Kanadyjski producent sprawuje nadzór oraz pełną kontrolę jakości każdej partii produktów. Niezależnie od miejsca z którego są zamawiane komponenty, czy to z produkcji w Kanadzie czy w Czechach – ICYNENE gwarantuje najwyższą jakość izolacji.

  Produkty serii ICYNENE H2Foam objęte są 25-cio letnią gwarancją na właściwości termiczne oraz fizyczne izolacji, bez znaczenia czy produkowane są w Europie czy w Kanadzie.