82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Kolejny wysoki rachunek za ogrzewanie?

  Kolejny wysoki rachunek za ogrzewanie?

  Często nie zdajemy sobie sprawy iż przecieki powietrza poprzez nieszczelności w warstwie izolacyjnej mogą stanowić nawet połowę strat energii z naszego domu!
  Mostki termiczne i wszelkiego rodzaju „niedociągnięcia” (luki, szpary, niedocieplone elementy itd.) w izolacji mogą powodować straty ciepła w Twoim domu, które na pewno odczujesz Ty i Twój portfel. Wykonane ocieplenie pianką ICYNENE może pomóc zmniejszyć wycieki powietrza oraz pomoże w stworzeniu bardziej komfortowego i energooszczędnego domu. Dzięki izolacji ICYNENE Twój domowy budżet odczuje długoterminowe korzyści w postaci oszczędności, wynikających ze zmniejszenia ilości energii potrzebnej do ocieplenia budynku.

  Wyżej wspomniane korzyści wynikające z ocieplenia poddasza pianką natryskową znacznie przewyższają początkowe koszty związane z wykonaniem docieplenia. Inwestując w izolacje z pianki poliuretanowej otrzymujesz:

  • Redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń, w niektórych przypadkach może dochodzić nawet do 50% !
  • Znacząca poprawę efektywności energetycznej Twojego domu
  • Mniejsze obciążenie jednostki C.O. dzięki szczelnej izolacji natryskowej
  • Poprawę komfortu w domu – ciepło zimą, chłodno latem
  • Poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach (klasa A+)

   

  Inwestowanie w piankę izolacyjną ICYNENE to nie tylko szybki zwrot inwestycji początkowej, ale również dające się odczuć ograniczenie miesięcznych kosztów za ogrzewanie i klimatyzowanie budynku.

  Dowiedz się więcej o korzyściach z ocieplenia poddasza pianką ICYNENE kontaktując się z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.