1850 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
tanow2v2tarnow-3tarnow-1

Izolacja natryskowa pianką to nie tylko ocieplenie poddasza domów jednorodzinnych, ale również izolacja obiektów handlowych.
Tym razem kanadyjską pianką został ocieplony sklep należący do sieci supermarketów Leader. Pianka otwartokomórkowa ICYNENE H2Foam Lite została natryśnięta na  powierzchnię dachu o wielkości ponad 400m2, a wszystko to zostało ocieplone w ciągu 1 dnia!
Po za znakomitymi właściwościami termicznymi pianki, izolacja natryskowa ICYNENE o otwartych komórkach jest również znakomitą izolacją akustyczną, co ma ogromne znaczenie w przypadku dachów pokrytych blachą. Dodatkowo pianka jest na tyle lekka, że nie stanowi obciążenia dla dachu i jest na tyle elastyczna, iż pracuje razem z konstrukcją nośną.

Pianka poliuretanowa H2Foam Lite przeszła wiele testów odnośnie klasyfikacji pożarowej i posiada pełną dokumentację do stosowania w budynkach usługowych takich jak sklepy, restauracje czy nawet hotele. Pianka ICYNENE jest materiałem samogasnącym, użyta w przegrodzie sklasyfikowana jest jako nierozprzestrzeniająca ognia (NRO), ponad to zostały wydane protokoły klasyfikacji odporności ogniowej na konstrukcje z zastosowaniem pianki H2Foam Lite.

Poznaj więcej korzyści z ocieplenia dachu pianką kontaktując się z Autoryzowanymi Wykonawcami ICYNENE, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju lub zadzwoń pod 505 875 919.

Inne projekty

Krótki przegląd najnowszych projektów