82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Osiedle domków szeregowych ocieplone pianą ICYNENE

  Osiedle domków szeregowych ocieplone pianą ICYNENE

  Kolejne osiedle domków szeregowych zostało ocieplone pianką poliuretanową. Wszystkie 12 segmentów nowo budowanych szeregówek otrzymało efektywne i trwałe ocieplenie poddaszy wykonane natryskową pianką ICYNENE H2Foam Lite.

  To nowo powstałe osiedle domków szeregowych mieszczące się w Sułkowie zostało wykonane przez Autoryzowanego Wykonawcę z Małopolski – firmę IZOEXPRESS. Prawie 800m2 izolacji poddaszy zostało  wykonane w niespełna 3 dni! To nie pierwsza taka realizacja i nie pierwsza w tej miejscowości 😉 Wcześniej, również w Sułkowie IZOEXPRESS wykonał izolację poddaszy o powierzchni sięgającej prawie 3500m2, o czym pisaliśmy w artykule pt.: “Kolejne osiedle ocieplone pianką natryskowa ICYNENE”.

  Zauważamy coraz to większe zainteresowanie  izolacjami natryskowymi ICYNENE wśród firm deweloperskich. Szybkość wykonania, wysoka efektywność i 25-lat gwarancji na izolację to niepodważalne zalety dla firm ceniących jakość i terminowość. Na takie rozwiązanie zdecydował się także deweloper z Podlasia. Zaledwie kilka dni wcześniej opisywaliśmy osiedle szeregówek z Białegostoku, na którym wszystkie poddasza ocieplił Autoryzowany Wykonawca z województwa podlaskiego – firma VIZO -> “Deweloperzy wybierają izolacje ICYNENE”

   

  A jeśli i Ty zastanawiasz się nad ocieplaniem swojego poddasza pianką PUR, skontaktuj się z Twoim lokalnym Wykonawcą izolacji ICYNENE i umów się na DARMOWY POMIAR jeszcze dziś!