82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Deweloperzy wybierają izolacje ICYNENE

  Deweloperzy wybierają izolacje ICYNENE

  Coraz częściej firmy deweloperskie decydują się na ocieplanie poddaszy swoich budynków za pomocą natryskowej pianki poliuretanowej. I nic w tym dziwnego, bowiem technologia ta zapewnia wysoką efektywność i przede wszystkim trwałość izolacji. Dodatkowo, na izolację taką jak np. ICYNENE H2Foam Lite udzielana jest 25-letnia gwarancja, co zapewnia zarówno firmie deweloperskiej jak i przyszłym właścicielom mieszkań długoletni spokój i komfort użytkowania.
  Kiedy dodamy do tego szybkość wykonania, zrozumiemy dlaczego tak często deweloperzy decydują się na ocieplanie swoich budynków pianką ICYNENE.

  Doskonałym na to przykładem, jest jedna z ostatnio wykonywanych realizacji naszego Autoryzowanego Wykonawcy z Podlasia – firmy VIZO.  4 segmenty nowo budowanej “szeregówki” w Białymstoku zyskały kompleksowe ocieplenie poddaszy, a całość prac wynosząca 600m2 została wykonana w zaledwie 2 dni.

  Gratulujemy firmie VIZO wspaniałego wykonania, a nowym mieszkańcom życzymy miłych i ciepłych chwil spędzonych w swoich nowych, wymarzonych czterech ścianach 🙂

   

  A jeśli i Ty planujesz ocieplenie swojego poddasza natryskową pianką poliuretanową, znajdź Autoryzowanego Wykonawcę izolacji ICYNENE w Twojej okolicy i umów się na darmowy POMIAR!