68425 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Pianka PUR + powłoka ognioochronna

  Pianka PUR + powłoka ognioochronna

  Powłoka ognioochronna dla ocieplenia wykonanego z natryskowej pianki poliuretanowej stosowana jest w projektach, w których ze względów przepisów przeciwpożarowych wymaga się dodatkowego zabezpieczenia.
  ICYNENE wykonał testy palności pianki H2Foam Lite z zastosowaniem ognioodpornej farby DC 315 już w 2018 roku uzyskując klasę reakcji na ogień B z dodatkowym rozszerzeniem w zakresie wytwarzania dymu na poziomie s1 (prawie bez dymu), oraz w odniesieniu do płonących kropel/cząstek otrzymując wynik d0 (brak płonących kropel).

   

   

  Dzięki zastosowaniu powłoki ognioochronnej można spełnić odpowiednie wymagania w projektach, w których nie przewidziano, bądź nie ma możliwości wykonania np. zabudowy z płyt gk.

  Przykładem takiego zastosowania, jest wykonywana niedawno realizacja naszego Autoryzowanego Wykonawcy z Wielkopolski, firmy DIPAM.

   

  A jeśli i w Twoim projekcie wymaga się dodatkowych zabezpieczeń PPOŻ i nie ma możliwości wykonania zabudowy, skontaktuj się z Autoryzowanym Wykonawcą izolacji ICYNENE w Twojej okolicy i zapytaj o ofertę na wykonanie izolacji z powłoką ognioochronną DC315.