55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Salon z widocznymi belkami

  Salon z widocznymi belkami

  Salon z widocznymi belkami, a już szczególnie z wysokim sufitem to bardzo ciekawe i coraz częściej wybierane rozwiązanie architektoniczne w nowo budowanych, a także i w remontowanych domach.

  Wysoki salon budzi wciąż wiele obaw wśród inwestorów, szczególnie w kwestii jego ogrzewania. Jednak jeśli skorzystamy z kilku sprawdzonych rad projektantów, nie musimy się niczego obawiać 😉 Bardzo ważną kwestią jest usytuowanie salonu – zaleca się, aby salon znajdował się od strony południowej/południowo-zachodniej. Wtedy oprócz doskonałego doświetlenia salonu, zapewnimy dodatkowe jego ogrzewanie w chłodniejszych miesiącach.

  Kolejną ważną sprawą jest wybór ogrzewania. W przypadku wysokich salonów sprawdza się lepiej ogrzewanie podłogowe niżeli tradycyjne grzejniki konwektorowe.
  … a żeby zatrzymać ciepło, należy zadbać o odpowiednią i przede wszystkim szczelną izolację, taka jak pianka natryskowa ICYNENE.

  Poniżej przedstawiamy zdjęcia jednej z ostatnich realizacji naszego Autoryzowanego Wykonawcy z Małopolski – firmy IZOEXPRESS, która ociepliła nowo budowany budynek, w którym w jednej z części domu znajduje się wysoki salon z widocznymi belkami, a w drugiej części będzie pomieszczenie z widocznymi jętkami, ale na nich zostanie ułożona dodatkowo podłoga.

  Gratulujemy inwestorowi świetnego projektu domu i naszemu Wykonawcy za wspaniałą robotę.

   

  A jeśli i Ty jesteś w trakcie budowy, bądź planujesz w najbliższym czasie budowę domu, w którym będzie znajdował się wysoki salon z widocznymi belkami, skontaktuj się już dziś z Autoryzowanym Wykonawcą ICYNENE w Twoim regionie i poznaj więcej korzyści z ocieplania pianką ICYNENE.