55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Termomodernizacja dachu skośnego

  Termomodernizacja dachu skośnego

  Termomodernizacja dachu skośnego może okazać się koniecznością, kiedy na poddaszu pojawią się zawilgocenia, czy też pleśń lub wtedy kiedy rachunki za ogrzewanie stale rosną.
  Jeśli pomieszczenia na poddaszu mocno przegrzewają się w upalne dni, bądź szybko wychładzają w okresie zimowym, nadszedł już najwyższy czas na przeprowadzenie termomodernizacji dachu.

  W sytuacji, kiedy na sufitach pomieszczeń na poddaszu, nieszczelności w warstwie izolacji doprowadziły do zawilgocenia, pleśni i tym samym do uszkodzenia wykończenia, niezbędne może okazać się przeprowadzenie remontu poddasza i tym samym wymiany izolacji na nową. Ale co zrobić, kiedy poddasze zostało niedawno wykończone, a wykonane ocieplenie poddasza okazało się być nieskuteczne?

  W takim przypadku istnieje możliwość przeprowadzenia termomodernizacji od strony zewnętrznej, tak jak robi to np. nasz Autoryzowany Wykonawca ze Śląska – firma DOMOTERM. Dzięki wykonywaniu wszystkich prac związanych z wymianą izolacji od strony zewnętrznej dachu, nie ma konieczności przeprowadzanie remontu poddasza, a wraz ze zgraną ekipą dekarską, termomodernizacja dachu skośnego trwa zazwyczaj 2-3dni.

   

  A jeśli i Ty planujesz przeprowadzić termomodernizację swojego poddasza, skontaktuj się z Twoim lokalnym Autoryzowanym Wykonawcą izolacji ICYNENE i umów się na DARMOWY pomiar i wycenę.