55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • EMIZO – Autoryzowany Wykonawca ICYNENE

  EMIZO – Autoryzowany Wykonawca ICYNENE

  EMIZO to firma z Goleniowa (woj. zachodniopomorskie) z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie oferująca usługi ogólnobudowlane na najwyższym poziomie. Chcąc zapewnić swoim klientom kompleksowe wykonywanie usług, firma z Goleniowa postanowiła poszerzyć swój asortyment o wykonywanie ociepleń budynków metodą natryskową.

  EMIZO posiada najwyższej jakości sprzęt do natrysku pianki poliuretanowej amerykańskiego producenta GRACO – model E30 serii 2. Jest to Reactor o wysokiej wydajności i dużej mocy grzewczej, dzięki czemu niezależnie od pory roku i panujących warunków pogodowych jest w stanie prawidłowo wykonać natrysk pianki PUR.
  Dodatkowo ekipa natryskowa wyposażona jest w agregat prądotwórczy, dzięki czemu zawsze korzysta z własnego źródła prądu nie obciążając sieci elektrycznej klienta.

  Firma EMIZO przeszła pozytywnie certyfikację ICYNENE uzyskując licencję Autoryzowanego Wykonawcy, co oznacza, że każda izolacja wykonana przez firmę z Goleniowa objęta jest 25-cio letnią gwarancją producenta.

  EMIZO to kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Klienta.
  Zapraszamy do kontaktu z firmą pod nr telefonu 604 140 727.
  Więcej o firmie EMIZO na ich stronie -> www.emizo.pl (strona obecnie w modernizacji)