55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Making the World GREENER together

  Making the World GREENER together

  Z początkiem roku 2019 postanowiliśmy w ICYNENE wprowadzić w życie inicjatywę „Making the World greener together”, której celem była pomoc w przywróceniu Tatr do ich pierwotnego stanu sprzed 2004 roku.

  Huragan z 2004 roku

  Choć minęło już niemal 16 lat, do dziś wielu ludzi pamięta najbardziej niszczycielską klęskę żywiołową w Tatrach. Dnia 19 listopada 2004 r. prawie 12 000 hektarów lasu zostało zniszczone przez huragan, który miejscami osiągał prędkości wiatru przekraczającą 200 km/h. Las o obszarze 10 x 12 km zniknął w kilka godzin ☹ Obszar ten stanowił  około 20% całego pasma górskiego Tatr.

  Nasza inicjatywa

  By osiągnąć poprawę klimatu europejskiego, zdecydowaliśmy z początkiem 2019 roku, że przekażemy część zysku z każdego sprzedanego zestawu pianki na posadzenie 5 drzew. I udało się!!!
  Krok po kroku , miesiąc po miesiącu , drzewko po drzewku… osiągając wspaniały wynik na poziomie 40265 posadzonych drzewek!!!
  Nasza inicjatywa odbiła się szerokim echem w całej Europie, dlatego także i w tym roku postanowiliśmy kontynuować ten wspaniały program pomagając w ten sposób Tatrom odzyskać ich pierwotny stan.

  Dziękujemy wszystkim naszym Autoryzowanym Wykonawcom  i oczywiście naszym wspaniałym Klientom – to właśnie dzięki WAM mogliśmy w taki sposób pomóc naszej planecie.

  A jeśli i TY chcesz stać się częścią tej wspaniałej inicjatywy i akurat stoisz przed wyborem izolacji swojego domu, skontaktuj się z Twoim lokalnym Autoryzowanym Wykonawcą ICYNENE i umów się już dziś na BEZPŁATNY pomiar i wycenę – Stwórzmy RAZEM klimat dla Przyszłości!