55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • TERMO-KRAFT – Autoryzowany Wykonawca na Pomorzu

  TERMO-KRAFT – Autoryzowany Wykonawca na Pomorzu

  TERMO-KRAFT to Autoryzowany Wykonawca izolacji ICYNENE z Trójmiasta. Jest to firma z ponad 6-letnim doświadczeniem w branży izolacji natryskowych. Posiada ogromne doświadczenie w wykonywaniu izolacji termicznych budynków mieszkalnych oraz przemysłowych, a także specjalizuje się w wykonywaniu powłok hydroizolacyjnych przy zastosowaniu natryskowej technologii polimoczników.

  TERMO-KRAFT posiada 2 niezależne ekipy natryskowe wyposażone w najwyższej jakości maszyny do przetwarzania poliuretanów i polimoczników: Reactory amerykańskiej produkcji GRACO, model H-50 serii 2 oraz specjalistyczną maszynę zintegrowaną E-XP2i. Są to maszyny o dużej wydajności oraz wysokiej  mocy grzewczej, co w połączeniu z unikalnymi właściwościami natryskowych pianek ICYNENE gwarantuje wykonanie izolacji nawet przy -30’C! – więcej na ten temat w artykule “OCIEPLANIE PIANKĄ ZIMĄ”.
  Zapewniając najwyższą jakość obsługi inwestycji, ekipy Autoryzowanego Wykonawcy z Trójmiasta pracują zawsze na własnym prądzie.

  Wszyscy aplikatorzy firmy TERMO-KRAFT przeszli pozytywnie certyfikację ICYNENE, dzięki czemu wykonywana przez nich izolacja objęta jest naszą 25-letnią gwarancją.

  Zapraszamy do współpracy z firmą TERMO-KRAFT.