55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplanie pianką zimą – natrysk pianki PUR w temperaturach ujemnych

  Ocieplanie pianką zimą – natrysk pianki PUR w temperaturach ujemnych

  Ocieplanie pianką zimą jest możliwe!

  Prawdą jest, że na rynku występują natryskowe pianki PUR, które wymagają dodatniej temperatury podłoża. Informacja na ten temat zapisana jest w kartach bądź informacjach technicznych dostarczanych przez producentów systemów poliuretanowych. Jednak NIE w przypadku kanadyjskiej pianki ICYNENE!

  Pianką ICYNENE można ocieplać nawet przy -30°C

  Dzięki unikalnemu składowi i najwyższej jakości komponentów stosowanych do produkcji pianki poliuretanowej ICYNENE H2Foam Lite, uzyskujemy możliwość wykonywania izolacji w temperaturach ujemnych dochodzacych do nawet -30’C. W prawdzie w Polsce już dawno nie odnotowano tak niskich temperatur, ale kilkunastu stopniowy mróz nie powstrzymuje naszych Autoryzowanych Wykonawców od wykonania ocieplenia.

  Najwyższej jakości sprzęt do natrysku piany

  Licencjonowani wykonawcy izolacji ICYNENE posiadają najwyższej jakości sprzęt do natrysku piani PUR. Są to maszyny o odpowiedniej mocy grzewczej, które pozwalają na ocieplanie pianką zimą bez konieczności wcześniejszego dogrzewania pomieszczeń. Dzięki odpowiednim maszynom do natrysku piany oraz wyjątkowym właściwościom pianki natryskowej ICYNENE, nasi Autoryzowani Wykonawcy mogą wykonywać izolację praktycznie przez cały rok, niezależnie od tego czy jest to upalny letni dzień, czy mroźny dzień zimowy.

  Nie odkładaj zatem sowich planów na później i skontaktuj się już dziś z licencjonowanym wykonawcą ICYNENE.

  Zobacz natrysk pianki ICYNENE H2Foam Lite przy temperaturze -21,5’C!