82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Czy więcej izolacji oznacza więcej oszczędności?

  Czy więcej izolacji oznacza więcej oszczędności?

  Jeśli szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Twoim domu, efektywność energetyczna budynku może być jednym z tych elementów, którym warto się przyjrzeć. Twój dom może być nieszczelny, przez co może tracić ciepło ze wszystkich niewłaściwie ocieplonych miejsc. Lepiej dodać trochę izolacji w miejscach, w których zauważyłeś jej ubytki, nieprawdaż? Niestety NIE.

  W przypadku niektórych materiałów izolacyjnych, więcej nie zawsze pomaga. Doskonałym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest przytulny wełniany sweter. Sprawdza się świetnie, gdy pogoda jest spokojna, lecz gdy zaczyna wiać wiatr, zaczynasz odczuwać chłód, bowiem wiatr przedostaje się przez wszystkie małe szczeliny we włóknach.

  Izolacja natryskowa z pianki poliuretanowej takiej jak ICYNENE, dociera we wszelkie zakamarki ocieplanej powierzchni. Dzięki temu eliminuje nieszczelności, które są główną przyczyną strat energii w domach. Pomyśl o izolacji z pianki natryskowej jak o kurtce softshellowej, która zapobiega przedostawaniu i wydmuchiwaniu powietrza, stabilizując tym samym temperaturę wewnątrz.

  Może okazać się, że zastąpienie obecnej izolacji na ocieplenie pianką taką jak ICYNENE jest jedynym właściwym i skutecznym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Eliminując nieszczelności, które powodują zwiększenie kosztów ogrzewania, a także klimatyzowania, przekonasz się, że warto zainwestować w izolacje natryskowe.

  Porozmawiaj z licencjonowanym wykonawcą izolacji natryskowej ICYNENE w Twojej okolicy, aby poznać więcej korzyści z zastosowania izolacyjnej pianki PUR.

Icynene Polska