55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Jesień – dziś rozpoczął się pierwszy dzień astronomicznej jesieni

  Jesień – dziś rozpoczął się pierwszy dzień astronomicznej jesieni

  Chłodne noce, krótszy dzień, pierwsze opadające liście… tak, jesień zawitała już do naszego kraju. W prawdzie miniony weekend pozwolił pożegnać nam lato w wyjątkowo ciepłej i słonecznej atmosferze, ale zauważalne od kilku tygodni chłodniejsze poranki przypominają nam, że czas przygotowywać się na sezon grzewczy.

  Termomodernizacja dachu

  Jesień to doskonały moment na ocieplenie domu, to także ostatnia chwila na przeprowadzenie termomodernizacji dachu. Jeśli Twoje ocieplenie poddasza zauważalnie traciło swoje właściwości izolacyjne każdej kolejnej zimy, a latem poddasze mocno się przegrzewało, to nie ma na co czekać – to ostatni moment kiedy można przeprowadzić wymianę starej izolacji na nową.

  Ocieplanie pianką

  Sprawdzoną metodą podczas przeprowadzania termomodernizacji poddasza jest natryskowa pianka poliuretanowa, taka jak np. ICYNENE H2Foam Lite. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji oraz ponad 100-krotnemu rozrostowi materiału od momentu nałożenia, pianka w zaledwie kilku sekund doskonale wypełnia ocieplaną przestrzeń zapewniając wysoką szczelność powietrzną. Nasi Autoryzowani Wykonawcy, są w stanie przeprowadzić termomodernizację z zewnątrz, bez konieczności demontowania wykończenia poddasza.

  Jeśli planowałeś wymianę izolacji swego poddasza jeszcze w tym roku, nie czekaj dłużej i skontaktuj się już dziś z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami ICYNENE – link do mapy wykonawców TUTAJ