55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • MARR-BUD – Autoryzowany Wykonawca ICYNENE

  MARR-BUD – Autoryzowany Wykonawca ICYNENE

  Firma MARR-BUD z Mińska Mazowieckiego, to nowy Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE w województwie mazowieckim. MARR-BUD to wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Od 2007 roku firma MARR-BUD zajmowała się remontami i wykończeniami wnętrz skupiając głównie swą działalność w wykańczaniu i ocieplaniu poddaszy.

  Przez wiele lat swej działalności stosowana była wełna mineralna jako izolacja termiczna poddasza, jednak wraz z rozwojem technologii natryskowych w Polsce, MARR-BUD postanowił rozszerzyć swą działalność o izolacje natryskowe piankami PUR.

  Wykonawca z Mińska Mazowieckiego posiada najwyższej jakości sprzęt do natrysku pianki amerykańskiego producenta GRACO – model E-30 serii drugiej. Wyposażona we własny agregat prądotwórczy firma jest całkowicie niezależna i na każdej budowie korzysta wyłącznie ze swojego źródła prądu.

  MARR-BUD przeszedł pozytywnie proces certyfikacji ICYNENE uzyskując licencję Autoryzowanego Wykonawcy, dzięki czemu każda izolacja wykonana przez MARR-BUD objęta jest 25-cio letnią gwarancją ICYNENE.

  Więcej informacji na temat Autoryzowanego Wykonawcy ICYNENE z Mińska Mazowieckiego, na ich stronie internetowej www.marrbud-pur.pl