55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Szczelność kluczem energooszczędnego budownictwa

  Szczelność kluczem energooszczędnego budownictwa

  Budownictwo energooszczędne stało się już standardem, bowiem zaczęto priorytetowo traktować zrównoważony styl życia. Podczas budowania domu energooszczędnego należy skupić swą koncentrację na eliminacji rozwoju problemów strukturalnych, takich jak np. mostki termiczne oraz nieszczelności, które mogą doprowadzić do pogorszenia efektywności energetycznej nowo budowanego budynku.

  Jednym z najprostszych sposobów na eliminację mostków termicznych oraz nieszczelności jest natryskowa pianka poliuretanowa. Ocieplanie pianką zapewnia wysoką szczelność powietrzną izolowanej powierzchni, a jak dobrze wiadomo tylko szczelny dom zapewnia efektywną pracę urządzeń wentylacyjnych i grzewczych.

  Ocieplanie domu pianką jest jednym z najlepszych sposobów na poprawienie wydajności energetycznej domu i zapewnienie wysokiego komfortu termicznego.
  Dowiedz się więcej o korzyściach z zastosowania natryskowej pianki poliuretanowej ICYNENE kontaktując się z naszymi certyfikowanymi wykonawcami w Polsce – link do mapy TUTAJ