51340 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Pianka natryskowa podnosi wartość domu

  Pianka natryskowa podnosi wartość domu

  O tym, że pianka natryskowa podnosi efektywność energetyczną budynku przekonały się już miliony klientów, ale oprócz obniżenia miesięcznego rachunku za ogrzewanie oraz zapewnienia wysokiego komfortu termicznego, domy energooszczędne ocieplone pianką poliuretanową są bardziej atrakcyjne w przypadku odsprzedaży.

  W krajach, gdzie pianka ICYNENE stosowana jest od wielu lat, czas pokazał, że domy te dużo łatwiej jest odsprzedać i to w wyższej cenie niżeli te ocieplone w sposób „standardowy”.
  Nawet w Polsce, coraz więcej firm deweloperskich decyduje się na ocieplenie poddasza pianką poliuretanową, bowiem takie rozwiązanie zapewnia wysoką szczelność ocieplanej powierzchni bez konieczności dokonywania poprawek w izolacji na przełomie lat.

  Jak pokazują testy szczelności prawidłowo wykonane domy energooszczędne z zastosowaniem natryskowej izolacji ICYNENE przechodzą pozytywnie badania szczelności uzyskując standardy domów pasywnych n50 < 0,6 i to bez zastosowania folii paro szczelnych podczas wykonywania testu!

  Dowiedz się więcej o korzyściach z zastosowania izolacyjnej pianki poliuretanowej kontaktując się z Autoryzowanymi Wykonawcami ICYNENE w Polsce – link do mapy TUTAJ