68425 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplanie pianką 52 willi w Maroko

  Ocieplanie pianką 52 willi w Maroko

  ICYNENE to prawdziwie globalna firma! Świadczy o tym fakt, iż natryskowe pianki poliuretanowe naszej produkcji stosowane są już na 5 kontynentach, w tym także i Afryce.

  Nasz Autoryzowany Wykonawca Confortisol to firma z Maroko, która wykonuje ocieplenia natryskową pianka poliuretanową ICYNENE H2Foam Lite budynków już istniejących, jak i także tych nowo budowanych. Maroko jak dobrze wiadomo to kraj o bardzo wysokich temperaturach, tak wiec wykonywane ocieplanie domu ma chronić jego mieszkańców przed przegrzewaniem się – i jak się okazuje, pianka ICYNENE zdaje egzamin celująco!
  Panowie z Confortisol wykonują ocieplenia domów jednorodzinnych, a także innych ciekawych potężnych projektów, jak na przykład wykonana niedawno izolacja nowo budowanego resortu w Taghazout.

  Do ocieplenia 52 nowo budowanych willi na przepięknych plażach Oceanu Atlantyckiego wykorzystanych zostało 67 zestawów pianki otwarto komórkowej ICYNENE H2Foam Lite. To jeden z największych projektów z zastosowanie izolacji ICYNENE, który został wyróżniony podczas spotkania wykonawców w Lizbonie w zeszłym miesiącu.