51340 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie domu drewnianego

  Ocieplenie domu drewnianego

  Ocieplenie domu drewnianego natryskową pianką poliuretanową zapewnia wysoką szczelność powietrzną, o czym przekonało się już tysiące naszych klientów. Natryskowa pianka PUR o otwartej strukturze komórek ICYNENE H2Foam Lite posiada także doskonałe właściwości higro-termiczne zapewniając odpowiednie warunki drewnianej konstrukcji domu i wykorzystywana jest z powodzeniem do ocieplania domów drewnianych od ponad 30 lat.

  33 lata doświadczenia

  Pianka otwarto komórkowa ICYNENE została wprowadzona do budownictwa w 1986 roku. Na początku stosowana była głównie w budownictwie szkieletowym w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych, a po 2000 roku znalazła ogromne zainteresowanie również i w Europie. Obecnie stosowana jest już na 5 kontynentach w różnych strefach klimatycznych – zarówno tych ekstremalnie ciepłych jak i tych chłodnych.

  Ocieplenie domu drewnianego

  Ocieplenie domu drewnianego wykonał nasz Autoryzowany Wykonawca IZOEXPRESS z Małopolski. Firma posiada 4 niezależne ekipy do wykonywania izolacji natryskowych – każda wyposażona w najwyższej jakości maszyny amerykańskiego producenta GRACO – modele zintegrowane E30i Elite wyposażone we własny, wbudowany generator prądu. Ocieplenie domu drewnianego zostało wykonane w ciągu 1 dnia – powierzchnie niemalże 400m2 zostały szczelnie ocieplone dzięki współpracy aż 3 ekip jednocześnie. Podobną realizację IZOEXPRESS wykonał niedawno o czym pisaliśmy w artykule pt” “Ocieplenie domu z bali”.

  Cieszymy się, że właściciele domów drewnianych doceniają właściwości kanadyjskiej izolacji ICYNENE i coraz częściej decydują się na wybór pianki jako ocieplenie swoich domów.
  Dziękujemy firmie IZOEXPRESS za świetnie wykonaną pracę. Brawo!