40295 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Szkolenie Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE

  Szkolenie Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE

  Za nami kolejne szkolenie Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE z Polski. W ciągu 4  dniowego spotkania w naszym Centrum Szkoleniowym w Pradze, poruszaliśmy wiele zagadnień dotyczących nie tylko samego ocieplania pianką, ale także zagadnień z fizyki budowli. Nie zabrakło także i szkolenia praktycznego.

  Autoryzowani Wykonawcy ICYNENE to wykwalifikowane firmy wykonawcze, które wykonują swą pracę z zachowaniem najwyższej jakości i dbałości o każdy szczegół na inwestycji. To osoby, które podchodzą z pieczołowitą uwagą to zadania i zwracają uwagę także na pozostałe elementy budynku. Nasi wykonawcy stale poszerzają swoją wiedzę, dlatego podczas obecnego szkolenia postawiliśmy uwagę także na fizykę budowli, a w szczególności fizykę budowli dachów, z którymi nasi wykonawcy spotykają się na co dzień.

  Nie zabrakło oczywiście części praktycznej z natrysku pianki. W naszym Centrum Szkoleniowym posiadamy specjalnie przygotowane pomieszczenia dla takich szkoleń, tak aby nasi Certyfikowani Partnerzy mogli stale poszerzać swą wiedze i umiejętności z natrysku obecnych jak i nowych produktów ICYNENE.

  Jak każde szkolenie Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE i to zakończone zostało testem – zarówno z wiedzy teoretycznej z zakresu przetwarzania i wykonywania ocieplenia pianką, poszerzonego tym razem o zagadnienia fizyki budowli dachów, a także testu praktycznego z wykonywania natrysku.

  „ICYNENE – Tworzymy klimat dla przyszłości”