51340 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Popraw komfort użytkowania domu, wybierając natryskową piankę PUR

  Popraw komfort użytkowania domu, wybierając natryskową piankę PUR

  Komfort użytkowania domu zależy od kilku czynników, w tym także od innowacyjnych technologii zastosowanych w naszych „czterech ścianach”, lecz nawet najlepsze systemy grzewcze sterowane smartfonem nie będą w pełni wykorzystywały swego potencjału, kiedy ocieplenie domu nie będzie spełniało swej roli.

  Szacuje się, że około 70%  domów jednorodzinnych w Polsce posiada niski (ok 1,9 mln budynków) bądź bardzo niski standard izolacji cieplnej (ok 1,7 mln budynków). Tak przedstawiają się statystyki przeprowadzone kilka lat temu przez Główny Urząd Statystyczny.  Oznacza to, że zdecydowana większość polskich rodzin płaci więcej za ogrzewanie swojego domu niż to konieczne.

  Ocieplenie domu

  Rozwiązaniem problemu jest przeprowadzenie termomodernizacji, która zapewni odpowiedni komfort użytkowania domu, a ponad to przyczyni się do obniżenia ilości energii potrzebnej do ocieplenia domu. Decydując się na termomodernizację swojego domu, warto zapoznać się z programem „Czyste powietrze”, dzięki któremu można uzyskać nawet do 90% dofinansowania kosztów inwestycji.

  Szybciej wykonane ocieplenie =szybsze oszczędności

  Właściciele domów, którzy chcą natychmiast rozwiązać problem ze słabą izolacją termiczną swojego budynku, będą mogli szybciej cieszyć się mniejszymi kosztami ogrzewania oraz bardziej stabilnymi temperaturami w pomieszczeniach. Doskonałym, szybkim, a przede wszystkim trwałym rozwiązaniem na to, aby poprawić komfort użytkowania domu jest wykonanie izolacji np. poddasza natryskową pianką poliuretanową, która zapewnia wysoką szczelność i tym samym ograniczy ilość uciekającego z budynku powietrza – ciepłego powietrza.

  Ocieplanie pianką PUR – gdzie szukać?

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi Certyfikowanymi Wykonawcami izolacji ICYNENE w Polsce, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związanie z ocieplenie poddasza pianką PUR.
  Link do mapy wykonawców w Polsce – TUTAJ