82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Dom energooszczędny i jego prawidłowa izolacja

  Dom energooszczędny i jego prawidłowa izolacja

  Dom energooszczędny to dom, który może w znacznym stopniu ograniczyć  koszty związane z jego ogrzewaniem w okresie zimowym, a także klimatyzowaniem latem. Jednak jeśli jego izolacja nie spełnia swej roli to dom taki może być przyczyną wielu zmartwień…

  Jeśli obawiasz się kolejnego rachunku za ogrzewanie, być może nadszedł już czas, aby przyjrzeć się ociepleniu Twojego budynku, a w szczególności ociepleniu poddasza. Niektórzy uważają, że ich domy są po prostu przewiewne i niestety tak właśnie jest, lecz dobra wiadomość jest taka, że ​​można to szybko zmienić.

  Aby poprawić efektywność energetyczną swojego domu i zmniejszyć straty energii, najszybszym sposobem jest zastąpienie obecnego ocieplenia izolacją z pianki natryskowej takiej jak np. ICYNENE.
  Decydując się na izolację poddasza za pomocą pianki natryskowej ICYNENE, problemy związane z niedogrzanymi pokojami na poddaszu, a także wysokimi miesięcznymi rachunkami za ogrzewanie przestają być zmartwieniem. A to dlatego, że pianka ICYNENE dzięki natryskowej metodzie aplikacji wypełnia wszelkie szczeliny i otwory wszędzie tam, gdzie jest zainstalowana, tworząc ciągłą, pozbawioną łączeń izolację.

  Uszczelniony dom oznacza, że ​​tracona przez nieszczelności energia potrzebna do ocieplenia budynku, która może wynieść nawet do 40%, jest zredukowana. Zmniejszenie strat energii oznacza zwiększenie potencjalnych oszczędności miesięcznych rachunków za ogrzewanie i klimatyzowanie domu.

  Znajdź licencjonowanego wykonawcę izolacji natryskowej ICYNENE w Twojej okolicy, aby odkryć więcej powodów, dla których warto wybrać ICYNENE.
  Link do mapy – TUTAJ