82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Izolacja poddasza pianką = spokojna zima

  Izolacja poddasza pianką = spokojna zima

  Izolacja poddasza ma ogromny wpływ na komfort cieplny dla mieszkańców domu. Teraz, kiedy jesteśmy w środku zimy, wiele osób sięga po ciepłe kapcie i dodatkowy koc, ale może okazać się, że konieczne jest też podniesienie temperatury w domu, bowiem zadana temperatura nie jest wystarczająco odpowiednia. Zimy mogą być bardzo niewygodne w naszym klimacie, zwłaszcza jeśli  obecna izolacja nie spełnia swojej roli. Jak przekonać się, czy Twoje ocieplenie jest skuteczne?

  Jednym ze sposobów na stwierdzenie, że twoja obecna izolacja nie spełnia swojej roli jest przyjrzenie się miesięcznym rachunkom za ogrzewanie, szczególnie w chłodniejsze miesiące. Oczywiście, naturalną rzeczą jest, że nasz rachunek za ogrzewanie będzie wyższy, gdy będzie zimniej. Jeśli jednak wydaje Ci się, że z miesiąca na miesiąc wydajesz na ogrzewanie więcej niż zakładałeś, lub musisz obniżać temperaturę w sowim domu by zaoszczędzić na ogrzewaniu,  istnieje duża szansa, że ​​skorzystasz z zastąpienia obecnej izolacji na natryskową piankę poliuretanową ICYNENE.

  Kiedy ocieplenie poddasza wykonasz przy pomocy natryskowej pianki PUR, problemy takie jak gwałtownie rosnące rachunki za ogrzewanie, czy chłodny dom to rzeczy, z którymi możesz się pożegnać. To dlatego, że izolacja z pianki natryskowej ICYNENE rozszerza się ponad 100-krotnie, wypełniając szczeliny wszędzie tam, gdzie jest stosowana, zapewniając wysoką szczelność powietrzną w domu. Uszczelnienie powietrzne oznacza brak przedmuchów, co w połączeniu ze stałą wartością oporu cieplnego R izolacji ICYNENE oznacza, że ​​twój dom będzie wygodny w mroźne zimowe miesiące, bez konieczności nadmiernego podwyższania temperatury.

  Czy to nie brzmi jak spokojna zima?

  Znajdź licencjonowanego wykonawcę izolacji z pianki natryskowej ICYNENE w Twojej okolicy, aby odkryć więcej powodów, dla których warto wybrać ICYNENE.
  Link do mapy wykonawców w Polsce – TUTAJ