55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Nowy Rok, nowe wyzwania.

  Nowy Rok, nowe wyzwania.

  “Będziemy bardziej wspierać naturę” – takie działania postawiliśmy sobie na ten rok.

  W zeszłym tygodniu, zgodnie z naszą firmową tradycją odbyliśmy spotkanie w naszym europejskim centrum szkoleniowym w Pradze, aby ocenić działania na ten rok, nagrodzić najlepszych z nas i uzgodnić wspólne podejście do przygotowanych działań ekologicznych.

  W 2019 roku staną przed nami nowe wyzwania. Poza działaniami związanymi z pracą, postawiliśmy działania ekologiczne jako nasz główny cel, który został zakomunikowany podczas naszego spotkania w Pradze. Wszyscy zgodziliśmy się, że dla naszej natury jest zarówno racjonalne, jak i korzystne, zasadzenie 5 nowych drzew za każdy sprzedany zestaw pianki natryskowej ICYNENE.

  Jesteśmy przekonani, że zakończymy ten rok z tysiącami zasadzonych nowych drzew w Tatrach – w sercu Europy Środkowej. Mając na uwadze tę determinację, opuściliśmy Pragę z uśmiechem na twarzach 😊.

  W Pradze nie zapomnieliśmy nagrodzić naszych najlepszych kolegów. Belgijsko-Holenderski oddział ICYNENE pod kierownictwem Jorrita Bosmy otrzymał nagrodę w kategorii Najlepsza Sprzedaż Roku 2018, a nagrodę za Najlepsze Zarządzanie w Roku 2018 otrzymał Leonid Elbert, który zarządza całym wschodnioeuropejskim rynkiem.

  Przyszłoroczna ceremonia wręczenia nagród naszym najlepszym pracownikom będzie jeszcze bardziej ekscytująca, ponieważ nagrodzimy również osoby z naszego personelu, które posadzą największą ilość drzew w Tatrach.