55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Izolacja domku letniskowego

  Izolacja domku letniskowego

  Domek letniskowy to doskonałe miejsce na ucieczkę od codzienności. Ze względu na fakt, iż domki letniskowe stawiane są zwykle w atrakcyjnych miejscach z pięknym widokiem np. pośród gór, czy nad jeziorem, spędzane w nim weekendy, czy nawet całe wakacje nalezą do miłych wspomnień.

  Ocieplenie domu pianką

  Zdecydowana większość domków letniskowych to domy o konstrukcji szkieletowej. Są one bowiem szybsze i tańsze w wykonaniu, niż domek z bali, czy tradycyjnie murowany. Jednakże, w domku o takiej budowie, jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym aspektem jest jego prawidłowa izolacja. To ona stanowi wypełnienie ścian zewnętrznych i działowych, a także stropu i ocieplenie dachu, dlatego zastosowanie prawidłowej izolacji, takiej jak natryskowa pianka poliuretanowa ICYNENE może znacznie podnieść komfort użytkowania takiego domku.
  Ocieplenie domu pianką to również doskonała inwestycja, bowiem domek letniskowy może wtedy być użytkowany przez cały rok, co może oznaczać większe zainteresowanie np. w momencie jego odsprzedaży.

  Ciepło zimą, chłodno latem

  Izolacja natryskowa zapewnia wysoki komfort cieplny przez cały rok. Dzieje się tak dlatego, że wszelkie luki i zakamarki ocieplanej powierzchni są szczelnie wypełnienie, a wykonane ocieplenie domu pianką jest jednolite i pozbawione łączeń (mostków termicznych). Wyeliminowanie nieszczelności, oznacza mniejszą stratę powietrza z budynku, co pomaga zrównoważyć temperaturę w domku nie tylko w zimie, ale również w lecie.

  Znajdź licencjonowanego wykonawcę kanadyjskiej izolacji  w Twojej okolicy, aby odkryć więcej powodów, dla których warto wybrać ICYNENE.

  Link do mapy Wykonawców – TUTAJ