2912 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Nowy Rok – nowe certyfikacje

  Nowy Rok – nowe certyfikacje

  Już jutro powitamy Nowy Rok, a w raz nim jak co roku nowe wyzwania, postanowienia i możliwości…  ale jedna rzecz się nie zmienia – coroczna certyfikacja naszych Autoryzowanych Wykonawców.

  Wiedza i doświadczenie

  Autoryzowani Wykonawcy ICYNENE to wykwalifikowane firmy wykonawcze, które wyposażone są w najwyższej jakości maszyny do wykonywania izolacji natryskowych , a także posiadają odpowiednie umiejętności do prawidłowego wykonania ocieplenia pianką PUR, które z roku na rok doskonalą. Nie ma co ukrywać, iż sam sprzęt do wykonywania izolacji natryskowych to nie wszystko, potrzebna jest ogromna wiedza oraz doświadczenie, aby wykonać izolację szczelną, z zachowaniem najwyższej jakości wykonania.

  Certyfikacja

  Jak co roku nasi Autoryzowani Wykonawcy przechodzą certyfikację. Weryfikowana jest wiedza teoretyczna m.in. w zakresie przechowywania materiałów, zasad bezpieczeństwa, zachowania odpowiednich parametrów przetwarzania do panujących warunków, jak również z zakresu obsługi maszyny do natrysku. Po za częścią teoretyczną, nasi Autoryzowani Wykonawcy przechodzą egzamin praktyczny w naszym Centrum Szkoleniowym, gdzie kontrolowana jest jakość wykonania izolacji, również pod kątem zachowania szczelności wykonania. Część praktyczna uzupełniona jest dodatkowo o kontrolę w trakcie wykonywania natrysków na budowie.

  25 lat gwarancji

  Wykonana izolacja natryskowa pianką ICYNENE objęta jest aż 25-cio letnią gwarancją na właściwości fizyczne i mechaniczne i udzielana jest indywidualnie dla każdego klienta u którego izolacja została wykonana przez Autoryzowanego Wykonawcę ICYNENE.

  Pragniemy zapewnić naszych klientów, obecnych jak i przyszłych, że nasi Autoryzowani Wykonawcy Brader-Bud ze Szprotawy, Business Solutions z Mierzyna, CELS z Suwałk, Domoterm z Raciborza, IZOEXPRESS z Wieliczki, IzoConcept oraz IZOPLAST z Łodzi, jak również firma Termo z Koszalina przeszły pozytywnie weryfikację i otrzymały certyfikację ICYNENE na wykonywanie izolacji naszymi produktami na kolejny nowy rok.

  Przy okazji pragniemy złożyć wszystkim naszym partnerom, klientom, jak i sympatykom izolacji ICYNENE wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019.