51340 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Termomodernizacja poddasza

  Termomodernizacja poddasza

  Termomodernizacja poddasza – wymiana izolacji na piankę poliuretanową

  Jeśli ostatniej zimy pokoje znajdujące się na Twoim poddaszu nie należały do „najprzyjemniejszych” pomieszczeń w domu – ciężko było je nagrzać i szybko się wychładzały, może to najwyższy czas na wymianę istniejącej izolacji na natryskową piankę poliuretanową taką jak np. ICYNENE H2Foam Lite. W końcu, takie poddasze to nie tylko dyskomfort dla jego mieszkańców, ale także przyczyna wyższych rachunków za jego ogrzanie.

  Kilka wskazówek…

  Pierwszym krokiem jest znalezienie licencjonowanego wykonawcy izolacji natryskowej ICYNENE w Twojej okolicy (link do mapy TUTAJ), aby móc się spotkać i porozmawiać o Twoich potrzebach. Nasi Autoryzowani Wykonawcy to przeszkoleni i doświadczeni fachowcy z dziedziny izolacji termicznych, dlatego do każdego projektu podchodzą indywidualnie, tak by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu.

  Najwyższa jakość izolacji

  Termomodernizacja poddasza przeprowadzona przez licencjonowanych wykonawców ICYNENE to gwarancja najwyższej jakości wykonania izolacji. Wszyscy Autoryzowani Wykonawcy kanadyjskiej izolacji są rygorystycznie szkoleni i testowani przed otrzymaniem licencji na ocieplanie naszymi produktami. Pracują na najwyższej klasie sprzęcie do natrysku pianki PUR,  co w połączeniu z unikalnymi właściwościami pianki ICYNENE, zapewnia możliwość wykonania izolacji nawet w największych mrozach (do -30’C).

  Termomodernizacja poddasza może zostać wykonana przez naszych wykonawców na wiele sposobów, dlatego nasi Autoryzowani Wykonawcy oferują darmowe i niezobowiązujące spotkania na miejscu inwestycji, podczas których zaoferują najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu.

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi Licencjonowanymi Wykonawcami – link do mapy TUTAJ