51340 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Zima 2018/19 – kiedy nadejdzie? Czy będzie mroźna?

  Zima 2018/19 – kiedy nadejdzie? Czy będzie mroźna?

  Zima 2018/19 może przyjść szybciej niż się tego spodziewamy – ostrzegają synoptycy  z Meteo France. Analitycy z Francji obserwują obszar wysokiego ciśnienia znajdujący się nad północnym Atlantykiem między Wielką Brytanią, Islandią i Grenlandią i twierdzą, że ma się on utrzymywać aż do grudnia, blokując dopływy ciepłego powietrza do Europy.

  Mroźny styczeń?

  Serwis Weather US podał również, że zima 2018/19 ma być znacznie chłodniejsza niż zwykle, bowiem według ich wyliczeń, średnia temperatura w styczniu 2019 ma być o kilka stopni niższa w porównaniu do średniej wieloletniej. Ciekawostką jest fakt, że styczeń 2018 był najcieplejszym styczniem w historii, więc kolejny może się okazać znacznie mroźniejszym.

  Prognozy prognozami….

  Jak to zawsze z prognozami bywa, szczególnie tymi długoterminowymi – może okazać się, że zima 2018/19 wcale nie będzie tak mroźna, ale z drugiej strony czy warto ryzykować? Może to właśnie doskonały moment, aby podjąć jeszcze decyzję o przeprowadzeniu termomodernizacji, czy ociepleniu poddasza nowo budowanego budynku przed nadchodzącą zimą?

  Znajdź Autoryzowanego Wykonawcę izolacji ICYNENE w Twojej okolicy i zapewnij odpowiednią izolację dla Twojego domu jeszcze przed zimą – link do mapy wykonawców w Twoim regionie  – TUTAJ