2408 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Wybór odpowiedniej firmy na wykonanie ocieplenia pianką PUR

  Wybór odpowiedniej firmy na wykonanie ocieplenia pianką PUR

  Istnieje wiele firm na rynku budowlanym, które wykonują ocieplenie pianką poliuretanową, ale czy aby na pewno każdy wykonawca izolacji natryskowych, spełni Twoje oczekiwania? Nie ma co ukrywać, iż temat natryskowego ocieplania piankami PUR jest dla wielu z nas ciągle swego rodzaju nowością na rynku Polski…

  32 lata doświadczenia

  … jednak izolacje natryskowe pianką poliuretanową stosowane były już dużo wcześniej. W 1986 roku ICYNENE wprowadził otwarto komórkową piankę poliuretanową do budownictwa, która w bardzo szybkim tempie zdobyła uznanie w budownictwie szkieletowych w Kanadzie oraz USA. Dzięki wysokiej szczelności powietrznej i znakomitym właściwościom higro-termicznym, wykonana izolacja zapewnia wysoki komfort termiczny ocieplanych budynków i tym samym zapobiega niekontrolowanej ucieczce ciepła z budynku, zmniejszając zużycie energii potrzebnej do ocieplenia domu. Przez ponad 30 lat, izolacje ICYNENE zostały zastosowane w setkach tysięcy budynków na całym świecie w różnych strefach klimatycznych, a zdobyte doświadczenie w tej dziedzinie przekazywane jest wszystkim naszym Autoryzowanym Wykonawcom.

  Szkolenia – certyfikacje

  Tylko przeszkolone i certyfikowane firmy wykonawcze mogą stosować izolacje natryskowe ICYNENE. Są to firmy, które wykonują ocieplenia przez cały rok – nawet w okresie zimowym kiedy temperatury spadają grubo poniżej zera – taką możliwość wykonywania natrysków daje najwyższej jakości materiał izolacyjny: pianka ICYNENE H2Foam Lite (natrysk do -30’C), zdobyta wiedza i doświadczenie oraz najwyższej jakości maszyny natryskowe z odpowiednimi mocami grzewczymi.

  Gwarancja wykonania

  Wybierając Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE na wykonanie Twojego ocieplenia, masz gwarancję, że izolacja zostanie wykonana prawidłowo z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z wytycznymi producenta i na najwyższej jakości maszynach do natrysku, a dodatkowo wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE zgłasza każdą swoją wykonaną inwestycję do systemu gwarancyjnego ICYNENE i producent wydaje 25-cio letnią gwarancję na właściwości termiczne i fizycznej wykonanej izolacji.

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami – link do mapy TUTAJ